Zagubieni
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3

ocenił(a) serial na 7

Na początku byłem moocno rozczarowany tym sezonem... Ta czarna chmurka zabijająca Eco, te trzymanie w klatkach Jacka, Kate i Jamesa... Dla mnie to było o wiele gorsze od znakomitego sezonu 1 i 2. Na plus zaliczałem (i nadal zaliczam) nowego aktora - Michaela Bowena (Danny). Jego gra naprawdę była b. dobra. Szkoda, że tak szybko ta postać zginęła...

Ale po odcinku z historią Desmonta po wybuchu bunkra. Pomyślałem sobie:"CAŁKOWITA REGENERACJA". Po prostu geniusz totalny to pisał... Wspaniałe. Znów poczułem moc dawnych Zagubionych. Kolejne odcinki okazały się jeszcze lepsze. Historia Hugo i element z tym samochodem to naprawdę głeboka opowieść. Tak samo historia Claire i Saida. Po prostu to samo + coś więcej. A już muślałem, że będzie gorzej... Tymczasem to jest jedyna rzecz jaką oglądam w telewizji. Cudo!

CUDO!

>: 4 8 15 16 23 42

EXECUTE

ocenił(a) serial na 9
Bloody_Hell

Dokładnie, zgadzam się. Retrospekcje Hugo i Sayda były świetne, to samo z Desmondem - bardzo dobra i ciekawa postac.

ocenił(a) serial na 6
Nachtjager

Najlepsze przed wami. Zdecydowanie ;-) Jak ja bym chciał, nie wiedzieć co się wydarzyło i od nowa zacząć 3 sezon... ahh

ocenił(a) serial na 10
Bloody_Hell

I do końca sezonu będzie już tylko lepiej (Locke wymiata), a odcinek 14 o Paolo i Nikki... no cóż końcówka cię rozłorzy, makabra jakiej nie powstydziłby się sam mistrz Stephen King

ocenił(a) serial na 9
Creasy_2

Znam ten odcinek, zaskoczenie niezłe na koniec - trochę mocny pomysł.

ocenił(a) serial na 7
Creasy_2

Rewelacyjny odcinek! Nie lubiłem tych postaci - jakieś nowe debile - ale ten odcinek wymiata. Pulsuje się na jeden z najlepszych.

Bloody_Hell

Co do Claire, to podobało mi sie do tego momentu kiedy okazało sie iż Jack i Claire maja tego samego ojca... od razu pomyślałam 'Jaki ten świat mały..' no sory... to już trochę przesada, jakoś mi to nie pasuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones