Zagubieni (2004-2010)
Zagubieni: Sezon 2 Zagubieni Sezon 2, Odcinek 22
Odcinek Zagubieni (2004-2010)

Three Minutes

45m
8,6 1 113
ocen
8,6 10 1 1113
Zagubieni
powrót do forum s2e22

odcinek 2x22

ocenił(a) serial na 10

ciekawe po co Innym Kate, Sawyer, Hugo i Jack?? i kim tak naprawde sa Inni?? przeciez Walt powiedzial ze oni udaja. jak sadzicie??

ocenił(a) serial na 9
groszekk

hmm niezapominaj ze hugo ma jakiś związek z liczbami więc może tym tropem trzeba iść ;) a co do reszty to niemam pojęcia

ocenił(a) serial na 10
bratrunks

te liczby hugo usłyszał od tego okelesia w psychiatryku, ten z kolei razem z kumplem usłyszeli te liczby w nadawanym sygnale, sygnał był nadawany z wyspy, russo zmieniła go na te swoje ostrzeżenie przed wyspą. wszystko było w pierwszym sezonie

strzelba

Po co im te osoby nie mam pojęcia, lecz to, że oni udają wiemy od 15 odcinka ze sztuczną brodą Zeka ;) Alex widać miła dziewczyna, zagmatwane wszystko. A ta żagłówka to Desmond nią płynie napewno. Pozdro

ocenił(a) serial na 7
ultimate

a mnie zastanawia dlaczego na tej liście co dostał Michael był James Ford
kto oprócz Locke'a wie jak sie nazywa Sawyer? dziwne...

Olanda

no a po co im kate??? jack to mozna myślec że dlatego żeby odebrać im przywódce żeby sie pogubli i zaatakować.a co im może dać kte??? jest uciekinierką więc po co im chcą sprawdzić czy ucieknie hehe.

ocenił(a) serial na 10
groszekk

Mam jedna teorie co do " grupki " , moze mnie wysmiejecie ale wydaje mi sie, ze tatuaze Jacka maja tu jakas role, Hugo znal cyfry, a w brew pozorom Sawyer jest bardzo inteligentym czlowiekiem ( bo do takich numerow to trzeba miec leb ) ... a Kate wydaje mi sie, ze oni beda musieli cos zrobic, a ona jest po to zeby ich do tego zmusic. Taki mam poglad nie wiem czy sluszny.

ruda91

niemusili brać kate przecież mogli sun. znią też jest coś nietak przez tą wyspe zaszła w ciąże.inni mogli sie nią bardziej zainteresować.

ocenił(a) serial na 10
Logan_Cole

ja sie dziwie czemu na tej liscie nie ma Sayid'a ... no i jeszcze Lock ale po niego to przyszedl Henry

ocenił(a) serial na 10
Lady_Angel

Kate wzięli dlatego, poniewaz jest tropicielką, więc zna się na dżunglii i stanowi pewnie jakies zagrozenie dla Innych.
A po za tym to, ze Kate jest uceikinierką też moze byc powodem, dla ktorego Othersi ją porwali. W koncu zna się na różnych sztuczkach, skoro nie raz udało jej się ucieć przed policja.

Logan_Cole

Przecież Sun nie była bezpłodna, tylko Jin był bezpłodny.

groszekk

mnie to sie wydaje ,że tu chodzi - moze sie myle- o te "obiawienia" dotyczace przeszłosci tej trójki. to znaczy :
Jack biegał po dzungli za niby swoim ojcem
Hugo za tym przyjacielem z psychiatryka
sawyera przesladował dzik - nidy ofiara która postrzelił w sydney
no a kate tez miał zabawe z tatą

ocenił(a) serial na 10
Rusalek

jak objawienia to czemu dodatkowo jeszcze nie Eko i Lock. Charlie też widział matke boską we śnie

ocenił(a) serial na 10
strzelba

Wszyscy mieli z rozbitkow jakies wizje, takze nie mozna patrzec pod tym kontem, napewno z jakiegos konkretnego powodu wzieli te cztery osoby

ocenił(a) serial na 1
Rusalek

Kate miał zabawę nie z tata, ale z koniem LOL :D

JeanPaul

tak ale ten koń symbolizował jej ojca - chyba. no ale napewno tatulek obiawił sie pod postacia sawyera :p

ocenił(a) serial na 10
groszekk

Ja myślę, że biorą ich dlatego, że chcą w pewien sposób porozmawiac z nimi o jakiejś sprawie, tylko niewiem jaka to sprawaw, bo napewno chyba nie chcą ich zabić ani więzić.

Sub_Zero

mi sie wydaje ze ta czworka to ci 'dobrzy' jakto henry nazwal locka. henry szedl po locka, nie mieli jak tej czworki, nadazyl sie micheal, i dwie piecznie na jednym ogniu od razu-henry i czworka dobrych rozbitkow.

ocenił(a) serial na 7
groszekk

--Spojlery--
Inni to naukowcy z Dharma (tego akurat tak trudno się domyślić nie jest) i zapewne badają naszych zagubionych. W odcinku z Claire się wiele o nich wyjaśniło. Wiadomo, że ta ich cała wioska i te przebrania to lipa, a ten ich 'szef' nawet ukazał się w swojej oryginalnej postaci (bez brody i brudnych ciuchów) właśnie w odcinku 15, gdy rozmawiał z Ethanem. W odcinku 22 ta teoria, a właściwie już fakt został tylko podparty 'ograniczoną rozmową' między Waltem a Michaelem w tej "niby-wiosce" tych "niby-rybaków", których naukowcy udają.
Kolejnym dowodem na to jest córka francuzki, Alex, która również była Inną i musiała im pomagać w tym odcinku, a która pojawiła się jako normalna osoba (z wyglądu) w odcinku 15 - ta, która pomogła Claire.
A po co im Kate, Hugo, Saywer i Jack? - do kolejnych testów, badań i licho wie czego tam jeszcze.

ocenił(a) serial na 10
Vikejs

No ja tak wlasnie myslalem, identycznie jak to wszystko zawarte w tym spojlrzerze ^^^
miejmy nadzieje, ze i tym razem Alex pomoze sie wydostac rozbitkom z tego dziwnego obozu Innych

ocenił(a) serial na 9
Kapi_Aleks

No to nie pozostaje nic innego jak czekać na season finale :)

ocenił(a) serial na 9
ludwisiu

http://www.thetailsection.com/lost.s2.finale.c.avi [www.thetailsection.com/...] nowa zapowiedź z ABC kurcze no już sie niemoge doczekać :P zapowiada się świetny odcinek :D

ocenił(a) serial na 10
bratrunks

Trailer super:
http://img397.imageshack.us/my.php?image=losts2finale5kr.jpg [img397.imageshack.us/my...]
Co zobaczył Jack, i co ta za górka pudełek, czy co??
http://img397.imageshack.us/my.php?image=szef4nn.jpg [img397.imageshack.us/my...]
Najciekawszy moment, dziwne chyba inni zwiali z obozu.

ocenił(a) serial na 9
Sub_Zero

ta górka za jackiem to te zeszyty ktore pyły wysyłane z perły :P

bratrunks

teraz w czwartek zobaczymy finałowy odcinek i bedzie najlepszy i najciekawszy odcinek z 2 sezonu 100% a ponim czekać prawie 5 miechów. no obłęd!!!!! ale od 13 czerwca prznjamniej puszczą 1 sezon w TVP 1 to chociaż to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones