PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 173 892
oceny
7,6 10 1 173892
7,2 19
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

John Locke

ocenił(a) serial na 10

Niewiem jak wy ale ja uważam że John Locke jest najlepszą postacią w całym serialu.

ocenił(a) serial na 9
Hannibal_Lecter_4

A ja tak nie uwazam. Moze bys jakos uzasadnil swoja wypowiedz?

norules

Początkowo myslałam, że on jest "kluczem"- ratunkiem dla rozbitków. W pierwszej serii sprawiał wrażenie człowieka bardzo mądrego, nieprzewidywalnego, o wielu talentach. Miałam wrażenie, że jest jedyną osobą, która wie co robić i co będzie dalej. Już pod koniec 1 serii można było zobaczyć, że tak nie jest... Wychowywał się w wielu domach dziecka, zdradzony przez ojca, jako bardzo społeczna osoba nie mógł znaleźć/utrzymać kobiety którą kochał. W drugiej części mogliśmy zaobserwować, że Lock jest takim samym, "zwyczajnym" człowiekiem jak reszta postaci z serialu.Jednak po obejrzeniu ostatniego odcinka z 3 serii(3x03) myślę, że twórcy wrócili do "wizerunku" Locka z pierwszej serii. I bardzo dobrze!!
Tylko on może pomóc Kate,Jack'owi i Sawyer'owi!

użytkownik usunięty
norules

Nie wiem czy wiecie, ale John Locke żył naprawdę :P W jakimś XVIII wieku, jest twórcą empiryzmu i tabuli rassa. Trochę nie pasuje do serialowego Locke'a, ale cóż :P

ocenił(a) serial na 9

w 1 serii jest odcinek o nazwie "tabula rasa", czyżby twórcom dopisywał humor? :D

Hannibal_Lecter_4

Ja napoczątku uważałam ze Locke jest najmądrzejszy ale to przez to gadanie "TAK MIAŁO BYC" ,"TO NASZE PRZEZNACZENIE" a teraz jak oglądam 2 sezon to najbarzdiej fascynuje mnie... MR.Eko.

ocenił(a) serial na 5
Hannibal_Lecter_4

on mi dziala na nerwy.....cgoc czuje ze kryje w sobie jakas tajemnice
ja tam najbardziej lubie Sawyera

Hannibal_Lecter_4

E tam Locke jakis za bardzo zakręcony. Eko w sumie jeszcze bardziej ale do niego to akurat pasuje i przez to jest ciekawszą postacią a z Locka to taki jakis cwaniaczek :D Ale w sumie to tez go lubie. A najbardziej chyba lubie Sayida, ta bezwzglednosc i zimna krew :D... i przypomina mi Serja tankiana z "System Of A Down ":D

ocenił(a) serial na 10
Szymen

Ja tylko chciałbym napomknąć, że John Lock żył naprawdę, a jego cechy idealnie pasują do serialowego Jahna:
Każdy człowiek wg Locke`a posiada w swoim umyśle określone przedstawienia, nazywa je ideami. Pochodzą one wyłącznie z doświadczenia.Jego rozumowanie wiodło do tego, iż człowiek nie posiada żadnych wrodzonych zasad ani idei, umysł człowieka w chwili narodzenia jest czystą tablicą (tabula rasa). Wszelkie wyobrażenia nabywamy w czasie.

PS Lock musiał się przekonać czy wszystko jest prawdziwe na końcu 2 sezonu, prawda?? :)

ocenił(a) serial na 10
Hannibal_Lecter_4

A też najbardziej lubię Locke'a. Nie wiem dlaczego ale ta postać po prostu mnie fascynuje od samego początku.

romys

Locke jest przeze mnie najbardziej nielubianą postacią. Nie lubię go. Nie wiem czego. Może trochę dlatego, że przyczynił się niejako do śmierci Boone'a. A on był moim ulubionym bohaterem.

ocenił(a) serial na 4
Hannibal_Lecter_4

Mnie Locku wkurza, taki cwaniak i król dżugli, a do tego dziwak. Poza tym to jego paplanie, że tego rząda wyspa i wszystko dzieje się z jakiegoś powodu mnie dobija. Ja tam lubiłem Boona i Jina, chyba najnormalniejsze osoby z tej ferajny.

ocenił(a) serial na 4
deva_3

żąda oczywiście i Locka ;) Przepraszam za błędy, ale szybko pisałem.

ocenił(a) serial na 8
Hannibal_Lecter_4

Uważam iz Locke jest jedna z najlepszych postaci w serialu.Jest jak przewodnik i jasnowidz i wogóle jest super bo przynajmnie prubuje ludzią pomóc.A ten atnyfaki pisza na niego poniewaz z jego przyczyny zginal Boone (który jest moja 2 ulubiona postacia z lost i szkoda ze go usmiercili),z przeciwstawia sie Sawyerowi (ty sie nei proncie odcinkiem 13 z 2 serii jak sawyer zawali broń), i nalozyl charliemu po mordzie (oj charlie ćpunek jeden po ryjku dostal i wszyscy w ryk ).Locke is the best .Pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga

ocenił(a) serial na 8
nicctt1313

sorry za błędy ale pisalem szybko mi mam dyslekcje:)

nicctt1313

Na tym blogu też walisz takie błędy ortograficzne i gramatyczne ? Próbuje . ludziom, więcej nie będę ci wytykać. Uzasadnione takie pisanie jest tylko w przypadku jeśli nie jesteś Polką/ Polakiem.

ocenił(a) serial na 9
Hannibal_Lecter_4

A dla mnie Sawyer. Postać tragiczna, narcyz. Kocham............................................................ Zresztą Jack Locke Saywer i Kate - oni są najlepsi :))))

ocenił(a) serial na 10
Hannibal_Lecter_4

Jak dla mnie Desmond :)

ocenił(a) serial na 10
runi09

Zdecydowanie tak. Wizje, podróże w czasie, bunkier, wciskanie klawisza i ten wieczny pech... Dlatego moim ulubionym sezonem jest znienawidzony przez wszystkich sezon 4, bo wtedy postać Desmonda została mocno rozbudowana.

ocenił(a) serial na 10
Hannibal_Lecter_4

John Locke to postać wyjątkowa bo od samego początku wiedział że jest na wyspie z jakiegoś powodu i dążył aby go poznać.Szkoda że nie spotkał Jacoba na wyspie albo nie doczekał momentu kiedy Jack przeszedł ze strony nauki na wiarę.

ocenił(a) serial na 9
Hannibal_Lecter_4

Jack i Ana Lucia mnie najbardziej w tym serialu drażnili. Jack bo wszystkich chciał ratować i że nie był człowiekiem wiary. Ana że zgrywała zimną s. na pokaz.

Najlepsze role to definitywnie Locke :) Mr Eko, Ben i Richard, choć niewiele go było widać. Boone i Jin sympatyczni.

ocenił(a) serial na 10
djmysz

Jack był znośny dopiero po powrocie na wyspę. Podobało mi się to, że nie chciał ratować młodego Bena. Ostatecznie przestał też być zakutym łbem, zaczął myśleć i mieć rację (eksplozja bomby wodorowej, sytuacja w łodzi podwodnej, którą schrzanił Sawyer).

użytkownik usunięty
Hannibal_Lecter_4

Komentarz typowego seksisty.

ocenił(a) serial na 8
Hannibal_Lecter_4

Oj moja też. Ja nie mogłam przez niego przestać oglądać, strasznie mnie zafascynowała ta postać. Jest niesamowity :)

Hannibal_Lecter_4

Na pewno najciekawszą. Też bardzo lubię Locka, bez niego oni by tam zginęli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones