PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 174 071
ocen
7,6 10 1 174071
7,2 20
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Jeśli szukacie serialu podobnego do LOST to zdecydowanie polecam FROM - Stamtąd. Długo szukałem podobnego serialu i we FROM znalazłem wiele podobieństw i ogląda się z podobnym zaciekawieniem co będzie dalej. Poniżej jak ktoś chce (spojlery) kilka podobieństwa na szybko:

SPOJLER ALERT:

- LOST: wyspa, FROM: miasteczko
- LOST: część grupy mieszka przy plaży część w dżungli, FROM: część w mieście część w domu kolonialnym
- LOST i FROM: w momencie napięcia słychać praktycznie identyczna ścieżkę dźwiękową
- LOST: dzwięk gdy pojawia się dym, FROM: identyczny dzwięk dochodzący z lasu z latarnii,
- LOST: bunkry, FROM: schrony/drzewa
- LOST i FROM: nagromadzenie wielu wątków oraz tajemnic, które wzbudzają ciekawość i chęć poznania ich pochodzenia i zakończenia,
- LOST: bohaterowie zastanawiają się czy chcą opuścić wyspę, powrót na wyspę, FROM: bohaterowie równiez zaczynają dyskusje czy tak na prawdę chcą opuszczać to miejsce
- LOST: budowa krótkofalówki i wyprawa na wzgorze w celu złapania sygnału, FROM: budowanie wieży w celu złapania sygnału
- LOST i FROM: ten sam bohater grający w obu serialach
- LOST: inni, FROM: potwory

Tak na szybko chyba tyle.

Zapraszam do dyskusji i podawaniu swoich podobieństw osoby, które ogladały lub zaczynają oglądac FROM :)

gandera

Zgadzam sie w pelni, co smieszniejsze zaczelam ogladac LOST jakies 1,5 miesiaca temu. Na wyskosci 4 sezonu, stwierdzilam, ze za duzo, ze wiele bledow, i ludzie chyba maja sentyment ( nie ocenilabym tego filmu na 10). w stym czasie ktos polecil mi FROM. Obejrzalam wszystko i stwierdzilam, ze ogladalam nowa wersje LOST. doslownie. Nie ma kolejnego sezonu ( choc drugi byl meczacy), wrocilam do Lostow, aby dokonczyc ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones