PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 174 071
ocen
7,6 10 1 174071
7,2 20
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Czy tylko mi sie marzy taka przygoda? Oczywiście mam na myśli wyladowanie gdzieś na odludziu, zdala od cywilizacji. Jedzenie tego co sie znajdzie, spanie tam gdzie sie zbuduje. Magia :-)!! Sa tez minusy wiadomo, np. do lekarza sie nie pojdzie :p..Ale chcialabym cos takiego przezyc. Uwielbiam ten serial, znacie jakies ksiazki w tym stylu?

ocenił(a) serial na 10
edzia_94

Fajna przygoda, ale żeby były podobne okoliczności jak u nich. Czyli więcej ludzi, bo w grupie łatwiej. Jakieś bunkry, tajemnice. Ale co to za problem, dla chcącego nic trudnego.

ocenił(a) serial na 10
Lock14

Dla chcacego nic trudnego? Niby jak? Mow, chetnie sie zgram ;-).
Stworzenie grupy i znalezienie sie na bezludnej wyspie. Malo realne :p no ale...

ocenił(a) serial na 10
edzia_94

Taką walkę o przetrwanie można mieć nawet w Polsce... :D Na przykład można pojechać na wakacje w nieznane góry i spać w szałasie czy pod gołym niebem, ale która dziś dziewczyna tego zechce? Odnośnie serialu, polecam Ci "Niebiańską plażę" z DiCaprio oraz poruszający film "Władcy much" z 1990 roku. Moim zdaniem, są podobne do "Zagubionych". A jeśli chodzi o książki, w klimacie jest refleksyjna powieść o przygodach chłopca i jego mamy wśród Indian, pod tytułem "Biali bogowie" :)

ocenił(a) serial na 10
sylar_217

Dzieki piekne ;) ! Niebianska plaze oladalam, faktycznie film jest świetny.

ocenił(a) serial na 8
sylar_217

no jak zadna z dziewuch obecnie tego nie chce to zawsze mozna sie wybrac z kumplami :)

zrodlana_woda

ja chce!

ocenił(a) serial na 10
edzia_94

Mi również,chociaż obcowanie na terenach z dala od cywilizacji jest mi w jakimś stopniu już znane,do tego niech dojdą jakieś tajemnice do rozwiązania :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones