PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427533}

Potem

Afterwards
6,5 5 367
ocen
6,5 10 1 5367
Potem
powrót do forum filmu Potem

Film o śmierci.

ocenił(a) film na 8

‘To jak statek ginący za horyzontem. To, że za nim znika nie znaczy, że nie istnieje.’ Polecam!

peza_92

Dokładnie ! Chociaż jedna mądrze prawi ! Nic nie ginie we wszechśwecie ;) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
peza_92

zgadzam się i również polecam!

ocenił(a) film na 8
peza_92

Film mi się bardzo podoba ... książka zawsze lepsza ale jak na film naprawdę mnie chwycił za serce . Film nie łatwy , ale lekko strawny . Mówi o poważnych sprawach ale w dosyć miłej formie . Z reguły się rozpisuje odnośnie interpretacji itp. dziś tego nie zrobię , bo ten film zasługuje na to by każdy sam wyciągnął wnioski po jego obejrzeniu . Śmierć ma ludzką twarz ...

ocenił(a) film na 9
atos8

Dokładnie. Nie rozumiem tylko,dlaczego jest oceniony ,jako w moim odczuciu,tylko "dobry". Jest tak idealnie prawdziwy, oczywiście nie jest łatwy,gdyż porusza trudny temat. Dla mnie jako osoby bardzo wrażliwej, uczuciowej, ten czas ok.1,5-godzinny nie był na pewno stracony.Film łapał za serce kilka, a nawet kilkanaście razy. Mimowolnie zastanawiasz się,co Ty byś zrobił na miejscu głównego bohatera,jak byś się zachował. Każdego z nas czeka śmierć,a film pięknie pokazuje,że należy cieszyć się tym,co tu i teraz,wykorzystywać każdą chwilę i nie bać się śmierci,choć oczywiście to nie jest proste. Pojawia się tu też aspekt Boga,dlatego możliwe,że nie każdy będzie chciał odebrać pozytywnie film i każdy ma prawo mieć ,co do tego odmienne zdanie. Ogromnie polecam! :)

ocenił(a) film na 8
chicken16

Dawno już nie czytałam tak rzeczowej, konkretnej i spójnej, a zarazem wyważonej wypowiedzi :))))
Pozdrawiam serdecznie :]

ocenił(a) film na 9
peza_92

Cieszę się bardzo,że ktoś pozytywnie odebrał moją wypowiedź;) Wydaje mi się,że ważne jest,by pisać tak jak jest w rzeczywistości i to,co się naprawdę odczuwa :) Również pozdrawiam :)

chicken16

a wedle mnie ten film nie jest o śmierci lecz o życiu...
życie to cud a śmierć to kolejny etap

a więc żyjmy i cieszmy się każdą chwilą

cudowny film

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones